ТОП найкращих настільних ігор для дітей: що і де купити?

ТОП найкращих настільних ігор для дітей: що і де купити?

Найбільшими поціновувачами настільних ігор є діти. Вони із захватом проводять таким чином час, до того ж забави допомагають розвивати логіку та критичне мислення, вміння спілкуватись та гідно програвати й перемагати. Однак, часто і дорослі зможуть приєднатися до такого дозвілля, тому вся сім’я буде залучена у процес гри.

Що важливо враховувати при виборі настільної гри для дитини?

Батьки завжди у пошуках корисних та пізнавальних захоплень, які при цьому подобатимуться дитині. Настільні розвиваючі ігри – саме такий випадок. Обираючи дитячі настільні розваги, варто враховувати:

  • вік, вказаний виробником на коробці – гра повинна відповідати зрілості учасників, але часто участь молодших гравців стимулює їх розумовий розвиток;

  • передбачену кількість учасників – деякі настільні ігри розраховані лише на двох, інші ж передбачають участь, наприклад, 7-15 людей;

  • жанр та тематику – кожній дитині подобаються певні книги, казки, музика тощо; тому рекомендується підібрати малюку гру, яка відповідає її інтересам.

Відштовхуючись від перелічених критеріїв, ви з легкістю знайдете дитячу настільну забаву.

Рейтинг настільних ігор для дітей

Найкращими варіантами вважаються «Битва катапульт», bRainbow та «Ілюстрації». Цей ТОП-3 складається з ігор різних жанрів, тому кожна дитина віддасть перевагу найбільш цікаву гру. Так, сенс «Битви катапульт» полягає у веденні імпровізованих сутичок з метою завоювання території суперників. Вона розрахована на дітей старше шести років, які полюбляють епоху середньовіччя, з її битвами та замками.  

Гра складається з карток, що символізують військо, самих катапульт та снарядів. Гравці діляться на дві команди. Вони повинні нищити військо противника, стріляючи саме з катапульт. Перемагає сторона, що збиває з ніг усіх суперників. «Битва катапульт» чудово розвиває просторове мислення у малюків молодшого шкільного віку.

bRainbow («Брейнбоу») – це гра, в якій потрібно уміло поєднувати кольори. В bRainbow можуть грати 3-6 людей. Головна стратегія – створити найяскравіші та найефективніші комбінації. Це карткова гра, під час якої у центр столу кладуть основну колоду, і гравцям роздаються карти. Мета – набрати найбільшу кількість очок. «Брейнбоу» допомагає розвинути швидкість реакції та увагу.

«Ілюстрації» – це дитяча настільна гра, що спрямована на формування в учасників асоціативного мислення, творчих здібностей та уяви. Учасники отримують картки з завданнями та додаткові предмети – кубики, будівельні блоки, мотузочки та інше. За допомогою них необхідно відтворити загадане та відгадати те, що загадали інші гравці. З «Ілюстраціями» буде легко продемонструвати креативність та уяву. 

Яку б з дитячих настільних розваг ви не обрали, ви точно весело та корисно проведете час. 

Джерело: https://topnastolka.com.ua/